Additional information
| Weight | 0.34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.1 × 2.6 × 1.1 in |
| dimension | 1.15 X 2.55 X 6.15 |
| blade_material | CARBON STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 3" |
| handle_material | ALUMINUM |
| handle_color | FLAT DARK EARTH |
| open_length | 7.0000 |
| closed_length | 4.0000 |
| weight | 2.3000 |
| other_features | 154CM STEEL BLADE, 6061-T6 |
| upc | 099654041170 |
| part_number | TANDIABLOAUTO |
| Brand |






Reviews
There are no reviews yet.