Description
FEATURES-4142 chrome moly steel-.936″ low profile gas block-Includes installation screws
FEATURES-4142 chrome moly steel-.936″ low profile gas block-Includes installation screws
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.1 × 4.6 × 1.1 in |
| dimension | 1.05 X 4.65 X 6.10 |
| product_type | GAS BLOCK |
| size | .936" |
| material | STEEL |
| ar-15_accessory | Y |
| upc | 815835012414 |
| part_number | 55DA36F |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.