Description
FEATURES-10 pack-Bright orange circles appear from shots on black-Makes spotting scopes & trips down the range to check shot placement a thing of the past
FEATURES-10 pack-Bright orange circles appear from shots on black-Makes spotting scopes & trips down the range to check shot placement a thing of the past
| Weight | 0.95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.3 × 13.3 × 0.4 in |
| dimension | 0.35 X 13.25 X 18.25 |
| other_features | BRIGHT ORANGE CIRCLES APPEAR |
| target_size | 13"X18" |
| material | SPLATTERING PAPER |
| number_in_pack | 10.0000 |
| packs_per_case | 12.0000 |
| upc | 076683458049 |
| part_number | 45804 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.