Description
FEATURES:-The bright fluorescent colors make it easier to pick out your mark & know where you hit-Built-in record-keeping section lets you track vital data to refine your loads & zero-in on tight groups
FEATURES:-The bright fluorescent colors make it easier to pick out your mark & know where you hit-Built-in record-keeping section lets you track vital data to refine your loads & zero-in on tight groups
| Weight | 0.57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.1 × 14.1 × 0.6 in |
| dimension | 0.55 X 14.15 X 18.15 |
| target_size | 13"X18" |
| material | PAPER |
| number_in_pack | 12.0000 |
| packs_per_case | 12.0000 |
| upc | 076683455635 |
| part_number | 45563 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.