Additional information
| Weight | 0.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.5 × 5.6 × 1.6 in |
| dimension | 1.55 X 5.65 X 9.50 |
| capacity | 30 ROUNDS |
| finish | FLAT DARK EARTH |
| material | POLYMER |
| application | AK47 – AK74 |
| caliber | 7.62X39 |
| no_sale_to_oregon | NO SALE TO OREGON |
| no_direct_ship_to_california | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| no_direct_ship_to_rhode_island | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| no_direct_ship_to_washington | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| no_sale_to_illinois_pica | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| upc | 787450627772 |
| part_number | MA944A |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.