Additional information
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.9 × 3.6 × 0.4 in |
| dimension | 0.45 X 3.60 X 7.85 |
| caliber | .223 REMINGTON |
| color | RED |
| material | ALUMINUM |
| number_per_package | 2.0000 |
| upc | 723189000509 |
| part_number | 00050 |
| Brand |
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.9 × 3.6 × 0.4 in |
| dimension | 0.45 X 3.60 X 7.85 |
| caliber | .223 REMINGTON |
| color | RED |
| material | ALUMINUM |
| number_per_package | 2.0000 |
| upc | 723189000509 |
| part_number | 00050 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.