Additional information
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.1 × 12.3 × 4 in |
| dimension | 4.00 X 12.25 X 36.10 |
| other_features | SET INCLUDES 8" AR500 GONG, |
| target_size | 8" |
| material | STEEL |
| number_in_pack | 1.0000 |
| packs_per_case | 2.0000 |
| upc | 661120259985 |
| part_number | 1140016 |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.