Additional information
| Weight | 0.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.8 × 4 × 2.6 in |
| dimension | 2.65 X 4.00 X 5.75 |
| other_features | AUTO,SPORT,& HUNT MODES, |
| color | BLACK |
| size-dimensions | 4.75" X 3.25" X 1.5" |
| power_supply | CR2 |
| maximum_range_in_yards | 2000.0000 |
| magnification_power | 7.0000 |
| weight_in_ounces | 6.0000 |
| inclinometer | N |
| rubber_armored | N |
| upc | 000381303516 |
| part_number | 300351 |
| Brand |




Reviews
There are no reviews yet.