Description
FEATURES:-Soft padding w/ scratch resistant inner lining-Full length heavy-duty zipper & zipper pull-2 External pockets w/ hidden elastic shell loops-Nylon
FEATURES:-Soft padding w/ scratch resistant inner lining-Full length heavy-duty zipper & zipper pull-2 External pockets w/ hidden elastic shell loops-Nylon
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 12.1 × 4.7 in |
| dimension | 4.70 X 12.10 X 23.95 |
| color | BLACK WITH BLACK TRIM |
| material | NYLON |
| product_type | LONG GUN |
| for_scoped_firearm | N |
| other_features | 1 3/4" TOTAL SOFT PADDING |
| upc | 672352008647 |
| part_number | BD492-48 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.