Description
FEATURES:-Soft padding w/ scratch resistant inner lining-Full length heavy-duty zipper & zipper pull-2 External pockets w/ hidden elastic shell loops-Nylon
FEATURES:-Soft padding w/ scratch resistant inner lining-Full length heavy-duty zipper & zipper pull-2 External pockets w/ hidden elastic shell loops-Nylon
| Weight | 1.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 11 × 2.9 in |
| dimension | 2.85 X 11.00 X 31.00 |
| color | BLACK WITH BLACK TRIM |
| material | NYLON |
| product_type | LONG GUN-SCOPED |
| for_scoped_firearm | Y |
| other_features | 1 3/4" TOTAL SOFT PADDING |
| upc | 672352011760 |
| part_number | BD49229 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.