Description
FEATURES:-Deluxe, soft protective padding-Heavy-duty zipper w/ custom pill-Durable, water-resistant nylon outer shell-Vinyl-stitched end cap for extra barrel protection-Velcro accessory pocket
FEATURES:-Deluxe, soft protective padding-Heavy-duty zipper w/ custom pill-Durable, water-resistant nylon outer shell-Vinyl-stitched end cap for extra barrel protection-Velcro accessory pocket
| Weight | 1.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 13.4 × 3.9 in |
| dimension | 3.85 X 13.35 X 50.00 |
| color | BLACK/TAN |
| material | NYLON |
| product_type | LONG GUN |
| for_scoped_firearm | Y |
| other_features | 1 3/4" TOTAL SOFT PADDING |
| upc | 672352012200 |
| part_number | BD230 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.