Additional information
| Weight | 1.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 13.3 × 5.5 in |
| dimension | 5.50 X 13.25 X 13.50 |
| ar-15_accessory | Y |
| color | CAMOFLAGE |
| material | NYLON |
| product_type | LONG GUN-SCOPED |
| for_scoped_firearm | Y |
| other_features | 7/8" DELUXE PADDING |
| upc | 672352016444 |
| part_number | BD49943TBC |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.