Additional information
| Weight | 1.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 13 × 5 in |
| dimension | 5.00 X 13.00 X 14.00 |
| ar-15_accessory | Y |
| color | CAMOFLAGE |
| material | NYLON |
| product_type | LONG GUN-SCOPED |
| for_scoped_firearm | Y |
| other_features | 7/8" DELUXE PADDING |
| upc | 672352016437 |
| part_number | BD49938TBC |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.