Additional information
| Weight | 0.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 6.3 × 1.8 in |
| dimension | 1.75 X 6.30 X 7.70 |
| color | GREY |
| material | NYLON |
| product_type | HANDGUN |
| for_scoped_firearm | N |
| other_features | 1 3/4" THICK PADDING |
| upc | 672352007008 |
| part_number | BD609 |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.