Description
FEATURES:-Pistol rug w/o handles-1 3/4″ thick padding-Velcro-Accessory pocket-Full length zipper-Size: 18″-Color: Grey
FEATURES:-Pistol rug w/o handles-1 3/4″ thick padding-Velcro-Accessory pocket-Full length zipper-Size: 18″-Color: Grey
| Weight | 0.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10.6 × 2.8 in |
| dimension | 2.75 X 10.55 X 19.25 |
| color | GREY |
| material | NYLON |
| product_type | HANDGUN |
| for_scoped_firearm | N |
| other_features | 1 3/4" THICK PADDING |
| upc | 672352246124 |
| part_number | BD612 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.