Additional information
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8.4 × 1.5 in |
| dimension | 1.50 X 8.40 X 14.70 |
| color | CAMOFLAGE |
| material | NYLON |
| product_type | HANDGUN |
| for_scoped_firearm | N |
| other_features | 1 3/4" THICK PADDING |
| upc | 672352016505 |
| part_number | BD611TBC |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.