Additional information
| Weight | 0.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6.9 × 1.4 in |
| dimension | 1.40 X 6.90 X 12.00 |
| color | CAMOFLAGE |
| material | NYLON |
| product_type | HANDGUN |
| for_scoped_firearm | N |
| other_features | 1 3/4" THICK PADDING |
| upc | 672352016499 |
| part_number | BD610TBC |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.