Description
FEATURES-Fits most revolvers with 2″ – 2.5″ brrels (Ruger SP 101)-Ambidextrous clip & belt loop-Wear-resistant/scratch resistant inner lining-Multiple carry options-Clam shell packaging
$26.99
BLK W/MAG POUCH REV 2-2.5″ BBL
88 in stock
FEATURES-Fits most revolvers with 2″ – 2.5″ brrels (Ruger SP 101)-Ambidextrous clip & belt loop-Wear-resistant/scratch resistant inner lining-Multiple carry options-Clam shell packaging
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.6 × 2.1 in |
| dimension | 2.05 X 6.65 X 8.80 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | REVOLVERS W/2-2.5" BBLS |
| material | NYLON |
| color | BLACK |
| mfg_size | FSN-2 |
| right_hand | N |
| left_hand | N |
| ambidextrous | Y |
| other_features | RUGER SP101 |
| upc | 672352619027 |
| part_number | FSN2 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.