Description
FEATURES-Fits most revolvers with 3″ – 4″ barrels (S&W K,L,N & Taurus Judge)-Ambidextrous clip & belt loop-Wear-resistant/scratch resistant inner lining-Multiple carry options-Clam shell packaging
$26.99
BLACK MOST REVOLVERS 3-4″ BBL
112 in stock
FEATURES-Fits most revolvers with 3″ – 4″ barrels (S&W K,L,N & Taurus Judge)-Ambidextrous clip & belt loop-Wear-resistant/scratch resistant inner lining-Multiple carry options-Clam shell packaging
| Weight | 0.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.3 × 7.1 × 1.9 in |
| dimension | 1.95 X 7.10 X 13.25 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | REVOLVERS 3-4" BARRELS |
| material | NYLON |
| color | BLACK |
| mfg_size | FSN-12 |
| right_hand | N |
| left_hand | N |
| ambidextrous | Y |
| other_features | S&W J,K,L,N |
| upc | 672352619126 |
| part_number | FSN12 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.