Description
FEATURES-Fits most revovlers with 5″ – 6.5″ barrels (S&W K,L,N Frame)-Ambidextrous clip & belt loop-Wear-resistant/scratch resistant inner lining-Multiple carry options-Clam shell packaging
$26.99
BLACK MOST REVOLVRS 5-6.5″ BBL
63 in stock
FEATURES-Fits most revovlers with 5″ – 6.5″ barrels (S&W K,L,N Frame)-Ambidextrous clip & belt loop-Wear-resistant/scratch resistant inner lining-Multiple carry options-Clam shell packaging
| Weight | 0.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.1 × 7.1 × 2.1 in |
| dimension | 2.10 X 7.15 X 13.05 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | REVOLVERS 5-6.5" BARRELS |
| material | NYLON |
| color | BLACK |
| mfg_size | FSN-14 |
| right_hand | N |
| left_hand | N |
| ambidextrous | Y |
| other_features | S&W K,L,N |
| upc | 672352619140 |
| part_number | FSN14 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.