Additional information
| Weight | 1.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 9.9 × 6.8 in |
| dimension | 6.75 X 9.95 X 18.50 |
| color | BLACK WITH BLACK TRIM |
| material | 1000D HEAVY-DUTY NYLON |
| product_type | LONG GUN |
| for_scoped_firearm | Y |
| other_features | 2 1/4" TOTAL SOFT PADDING |
| upc | 672352012484 |
| part_number | BD28055 |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.