Description
FEATURES:-Removable, Adjustable shoulder strap w/ all metal swivels-Full length zipper w/ pull-Durable, heavy-duty nylon water-resistant outer shell-Zippered accessory pocket
FEATURES:-Removable, Adjustable shoulder strap w/ all metal swivels-Full length zipper w/ pull-Durable, heavy-duty nylon water-resistant outer shell-Zippered accessory pocket
| Weight | 1.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 9.8 × 6.2 in |
| dimension | 6.20 X 9.75 X 28.25 |
| material | NYLON |
| product_type | LONG GUN |
| for_scoped_firearm | N |
| other_features | 2 1/4" TOTAL SOFT PADDING |
| upc | 672352242843 |
| part_number | BD284 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.