Additional information
| Weight | 1.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 9.5 × 7.3 in |
| dimension | 7.25 X 9.50 X 17.00 |
| color | CAMOFLAGE |
| material | 1000D HEAVY-DUTY NYLON |
| product_type | LONG GUN-SCOPED |
| for_scoped_firearm | Y |
| other_features | 2 1/4" TOTAL SOFT PADDING |
| upc | 672352016413 |
| part_number | BD240TBC |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.