Additional information
| Weight | 4.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.4 × 7.9 × 2.9 in |
| dimension | 2.85 X 7.85 X 14.45 |
| electronic_lock | Y |
| upc | 672352012460 |
| inside_storage_bins | N |
| spoke_handle_y | N/A |
| gun_capacity | 1/SCRATCH RESISTANT INTERIOR |
| interior_lighting | N |
| fire_rated | N |
| other_features | LED ACCESS BUTTONS BACKLIT, |
| #_of_locking_bolts | 0.0000 |
| #_of_shelves | 0.0000 |
| color | BLACK MATTE/POWDER COATED |
| interior_lining | EGG CRATE/BLACK |
| material | HEAVY DUTY STEEL |
| dimensions | 11" X 7" X 1.8" |
| weight | 3.8 LBS |
| part_number | BD1135L |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.