Description
FEATURES-Black-Heavy-duty, durable Nylon, water-resistant outer shell-Large main compartment with removable divider-Outer pockets for extra storage-Adjustable shoulder strap-Deluxe padding-13″ x 7″ x 7″
FEATURES-Black-Heavy-duty, durable Nylon, water-resistant outer shell-Large main compartment with removable divider-Outer pockets for extra storage-Adjustable shoulder strap-Deluxe padding-13″ x 7″ x 7″
| Weight | 2.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.3 × 12.8 × 6.7 in |
| dimension | 6.70 X 12.80 X 17.25 |
| product_type | DELUXE RANGE BAG/BLACK |
| size | 13"X7"X7" |
| material | HEAVY DUTY NYLON |
| other_features | LRG MAIN COMPARTMENT W/ |
| upc | 672352249101 |
| part_number | BD910 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.