Additional information
| Weight | 1.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 10.7 × 6 in |
| dimension | 6.00 X 10.70 X 13.50 |
| product_type | CONVERTIBLE/OLIVE |
| size | 11" X 9" x 6" |
| material | PU LEATHER |
| ladies | Y |
| other_features | UNIVERSAL FIT HOLSTER INCLUDED |
| upc | 672352016529 |
| part_number | BDP073 |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.