Description
FEATURES-Large-6″ wide elastic band with Velcro closure-Holds 2 weapons & 2 mags-Also has a concealed money pocket
$28.99
LARGE HOLDS 2 GUNS & 2 MAGS
24 in stock
FEATURES-Large-6″ wide elastic band with Velcro closure-Holds 2 weapons & 2 mags-Also has a concealed money pocket
| Weight | 0.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.9 × 6.2 × 2.1 in |
| dimension | 2.10 X 6.20 X 8.90 |
| product_type | LRG BELLY BAND |
| application | UNIVERSAL/FITS MOST HANDGUNS |
| material | NYLON |
| color | BLACK |
| mfg_size | N/A |
| right_hand | N |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | 6" WIDE W/ VELCRO CLOSURE |
| upc | 875591005174 |
| part_number | WBWD-L |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.