Description
FEATURES-6″ Wide elastic band w/ velcro closure-Holds 2 weapons & 2 mags plus has a concealed money pocket-Small
$28.99
SMALL HOLDS 2 GUNS & 2 MAGS
38 in stock
FEATURES-6″ Wide elastic band w/ velcro closure-Holds 2 weapons & 2 mags plus has a concealed money pocket-Small
| Weight | 0.41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.2 × 6.9 × 2.1 in |
| dimension | 2.10 X 6.85 X 9.20 |
| product_type | SMAL BELLY BAND |
| application | UNIVERSAL/FITS MOST HANDGUNS |
| material | NYLON |
| color | BLACK |
| mfg_size | N/A |
| right_hand | N |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | 6" WIDE W/ VELCRO CLOSURE |
| upc | 875591005136 |
| part_number | WBWDS |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.