Description
FEATURES-For revolvers with 5″ to 6.5″ barrels-Adjustable shoulder strap-Without scope compartment
$28.94
NYLON BLACK 5-6.5″ BBL KLN
15 in stock
FEATURES-For revolvers with 5″ to 6.5″ barrels-Adjustable shoulder strap-Without scope compartment
| Weight | 0.49 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.4 × 6.8 × 2.2 in |
| dimension | 2.20 X 6.75 X 10.45 |
| product_type | SHOULDER HOLSTER |
| application | REVOLVERS 5-6.5" BARRELS |
| material | NYLON |
| color | BLACK |
| mfg_size | N/A |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| upc | 875591000131 |
| part_number | WBAN14R |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.