Description
FEATURES-8″ x 4″ Silicone Cleaning Cloth-Weather-proof-Will protect your guns, rods, reels, &hand tools from the elements-Prevents rust from finger prints & exposure to water
FEATURES-8″ x 4″ Silicone Cleaning Cloth-Weather-proof-Will protect your guns, rods, reels, &hand tools from the elements-Prevents rust from finger prints & exposure to water
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.9 × 3.8 × 0.6 in |
| dimension | 0.60 X 3.80 X 6.95 |
| product_type | SILICONE CLOTH |
| size | 12"X14" |
| material | SILICONE |
| upc | 852712005121 |
| part_number | BTSGC |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.