Description
FEATURES:-White-100 pack-The original 2″ vane with a new look-Universal vane that is great for any broadhead, crossbows & 3D archery-1.987″ in length, 0.568″ in height-6 grains in weight
FEATURES:-White-100 pack-The original 2″ vane with a new look-Universal vane that is great for any broadhead, crossbows & 3D archery-1.987″ in length, 0.568″ in height-6 grains in weight
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.4 × 4 × 1.8 in |
| dimension | 1.75 X 4.00 X 5.40 |
| product_type | ARROW BUILDING |
| mechanical | N |
| fixed | N |
| other_features | THE ORIGINAL 2" VANE,UNIVERSAL |
| upc | 010847220233 |
| part_number | 10832WH2 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.