Additional information
| Weight | 0.47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.9 × 6 × 2.9 in |
| dimension | 2.95 X 6.00 X 10.85 |
| product_type | INSIDE WAIST BAND HOLSTER |
| application | COMPACT AUTO W/3-4" BBL |
| material | NYLON |
| color | BLACK |
| mfg_size | N/A |
| right_hand | N |
| left_hand | N |
| ambidextrous | Y |
| other_features | MOLDABLE NYLON HOLSTER |
| upc | 648018012587 |
| part_number | 40LP06BK |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.