Additional information
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.7 × 5.8 × 2.4 in |
| dimension | 2.35 X 5.75 X 11.70 |
| product_type | INSIDE WAIST BAND HOLSTER |
| application | TAURUS MILLENIUM G2 BLACK R/H |
| material | POLYMER |
| color | BLACK |
| mfg_size | N/A |
| right_hand | N |
| left_hand | N |
| ambidextrous | Y |
| other_features | J STYLE BELT CLIP 1.5" |
| upc | 604544673586 |
| part_number | 416083BK |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.