Additional information
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.7 × 5.7 × 2.5 in |
| dimension | 2.50 X 5.70 X 11.70 |
| product_type | INSIDE WAIST BAND HOLSTER |
| application | GLOCK 17/19/22/23 |
| material | POLYMER |
| color | BLACK |
| mfg_size | N/A |
| right_hand | N |
| left_hand | N |
| ambidextrous | Y |
| other_features | J STYLE BELT CLIP 1.5" |
| upc | 604544673494 |
| part_number | 416000BK |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.