Additional information
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 5.7 × 2.4 in |
| dimension | 2.40 X 5.70 X 11.50 |
| product_type | INSIDE WAIST BAND HOLSTER |
| application | SIG SAUER P365 |
| material | POLYMER |
| color | BLACK |
| mfg_size | N/A |
| right_hand | N |
| left_hand | N |
| ambidextrous | Y |
| other_features | J STYLE BELT CLIP 1.5" |
| upc | 604544673531 |
| part_number | 416070BK |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.