Additional information
| Weight | 2.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 12.9 × 6.8 in |
| dimension | 6.80 X 12.90 X 17.80 |
| color | BLACK |
| material | NYLON |
| for_scoped_firearm | Y |
| other_features | 44" X 12.5" X 3" |
| upc | 648018132407 |
| part_number | 74SG03BK |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.