Description
FEATURES:-Premium Leather Gun Case-Leather straps w/ brass buckles-Leather corner protectors-Wool felt liners over heavy-duty wood construction-Brass combo locks-Fits Beretta Over up to 32″ w/ Flush Chokes
FEATURES:-Premium Leather Gun Case-Leather straps w/ brass buckles-Leather corner protectors-Wool felt liners over heavy-duty wood construction-Brass combo locks-Fits Beretta Over up to 32″ w/ Flush Chokes
| Weight | 13.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 12 × 5.7 in |
| dimension | 5.70 X 12.00 X 38.70 |
| color | CLASSIC BROWN |
| material | LEATHER |
| product_type | LONG GUN |
| for_scoped_firearm | N |
| other_features | WILL NOT FIT 32" BARREL SETS |
| upc | 082442778747 |
| part_number | SVPD104 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.