Description
FEATURES-Replacement wood grips for Model 87 -Grip screws not included
FEATURES-Replacement wood grips for Model 87 -Grip screws not included
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 3.3 × 1.1 in |
| dimension | 1.05 X 3.25 X 6.20 |
| material | WOOD |
| color | WALNUT FINISH |
| finger_grooves_y | NO |
| checkering | YES |
| other_features | GRIP SCREWS NOT INCLUDED |
| upc | 082442160610 |
| part_number | JG87W |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.