Additional information
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.1 × 4.9 × 0.8 in |
| dimension | 0.75 X 4.90 X 5.05 |
| caliber | .177 |
| product_type | LEAD WADCUTTER |
| number_per_pack | 250 |
| packs_per_case | 6 |
| upc | 026785012618 |
| part_number | 1261 |
| Brand |
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.1 × 4.9 × 0.8 in |
| dimension | 0.75 X 4.90 X 5.05 |
| caliber | .177 |
| product_type | LEAD WADCUTTER |
| number_per_pack | 250 |
| packs_per_case | 6 |
| upc | 026785012618 |
| part_number | 1261 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.