Additional information
| Weight | 0.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.9 × 4.9 × 1.2 in |
| dimension | 1.20 X 4.85 X 4.90 |
| caliber | .177 |
| product_type | FLAT NOSE |
| number_per_pack | 500 |
| packs_per_case | 6 |
| upc | 026785012304 |
| part_number | 1230 |
| Brand |
| Weight | 0.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.9 × 4.9 × 1.2 in |
| dimension | 1.20 X 4.85 X 4.90 |
| caliber | .177 |
| product_type | FLAT NOSE |
| number_per_pack | 500 |
| packs_per_case | 6 |
| upc | 026785012304 |
| part_number | 1230 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.