Description
FEATURES-5 targets-23″ x 35″ BC Bad Guy paper targets-Great for self-defense training-Perfect for all firearms & calibers
FEATURES-5 targets-23″ x 35″ BC Bad Guy paper targets-Great for self-defense training-Perfect for all firearms & calibers
| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.6 × 9 × 0.6 in |
| dimension | 0.65 X 9.00 X 11.65 |
| target_size | 23"X35" |
| material | PAPER |
| number_in_pack | 5.0000 |
| packs_per_case | 6.0000 |
| upc | 029057370195 |
| part_number | 37019 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.