Description
FEATURES:-2 Targets (folded)-23″ x 35″ Whitetail Deer-Realism replicates real-life hunting scenarios-Non-reactive paper targets for archery & firearms-Made with heavy-weight paper, ideally suited for the archery shooter
FEATURES:-2 Targets (folded)-23″ x 35″ Whitetail Deer-Realism replicates real-life hunting scenarios-Non-reactive paper targets for archery & firearms-Made with heavy-weight paper, ideally suited for the archery shooter
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.6 × 8.8 × 0.4 in |
| dimension | 0.40 X 8.80 X 11.55 |
| product_type | TARGETS |
| mechanical | N |
| fixed | N |
| target_size | 23"X35" |
| material | PAPER |
| number_in_pack | 2.0000 |
| packs_per_case | 12.0000 |
| upc | 029057374810 |
| part_number | 37481 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.