Description
FEATURES -Eze-Scorer 23″ x 35″ Mule Deer Paper Targets-2 targets (folded)-Realism replicates real-life hunting scenarios-Made with heavy-weight paper-Great for archery & firearm shooters
FEATURES -Eze-Scorer 23″ x 35″ Mule Deer Paper Targets-2 targets (folded)-Realism replicates real-life hunting scenarios-Made with heavy-weight paper-Great for archery & firearm shooters
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.6 × 8.7 × 0.4 in |
| dimension | 0.35 X 8.70 X 11.55 |
| product_type | TARGETS |
| mechanical | N |
| fixed | N |
| target_size | 23"X35" |
| material | PAPER |
| number_in_pack | 2.0000 |
| packs_per_case | 12.0000 |
| upc | 029057374827 |
| part_number | 37482 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.