Description
FEATURES-Medium Scope Cover-Fits scopes up to 12″ in length w/ up to a 44mm lens-Reversible, w/ Mossy Oak Break-Up Country camo & Black
FEATURES-Medium Scope Cover-Fits scopes up to 12″ in length w/ up to a 44mm lens-Reversible, w/ Mossy Oak Break-Up Country camo & Black
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.1 × 4 × 1.6 in |
| dimension | 1.55 X 4.00 X 5.15 |
| product_type | SCOPE COVERE/BLK/MOBU COUNTRY |
| size | SCOPE COVER REVERSIBLE |
| material | NEOPRENE |
| other_features | UP TO 12" SCOPE W/ 45MM LENS |
| upc | 026509201724 |
| part_number | 20172 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.