Additional information
| Weight | 0.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.1 × 6.4 × 3.8 in |
| dimension | 3.80 X 6.45 X 9.05 |
| product_type | EAR MUFFS |
| color | BLACK |
| noise_rating | 23DB |
| ladies | N |
| upc | 026509049722 |
| part_number | 2319 |
| Brand |
| Weight | 0.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.1 × 6.4 × 3.8 in |
| dimension | 3.80 X 6.45 X 9.05 |
| product_type | EAR MUFFS |
| color | BLACK |
| noise_rating | 23DB |
| ladies | N |
| upc | 026509049722 |
| part_number | 2319 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.