Description
FEATURES:Diameter: 5/16″Grain: 125
FEATURES:Diameter: 5/16″Grain: 125
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.4 × 3.3 × 0.8 in |
| dimension | 0.80 X 3.25 X 4.45 |
| product_type | BROADHEADS |
| mechanical | N |
| fixed | Y |
| grain | 125 |
| diameter | 5/16" |
| upc | 026509014621 |
| part_number | 1462 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.