Description
FEATURES:-Durable & weather resistant-Quickly adaptable & lightweight for most hunting situations-Glare-free finish to help conceal you better
FEATURES:-Durable & weather resistant-Quickly adaptable & lightweight for most hunting situations-Glare-free finish to help conceal you better
| Weight | 2.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.6 × 10.6 × 3.6 in |
| dimension | 3.60 X 10.60 X 14.65 |
| product_type | BURLAP/REALTREE MAX 5 |
| size | 54" X 12' |
| material | BURLAP |
| upc | 026509034223 |
| part_number | 25334 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.