Additional information
| Weight | 2.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 9.5 × 4.1 in |
| dimension | 4.15 X 9.50 X 15.00 |
| product_type | BURLAP/GRAINBELT |
| size | 54" X 12' |
| material | BURLAP |
| upc | 026509054313 |
| part_number | 25335 |
| Brand |
| Weight | 2.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 9.5 × 4.1 in |
| dimension | 4.15 X 9.50 X 15.00 |
| product_type | BURLAP/GRAINBELT |
| size | 54" X 12' |
| material | BURLAP |
| upc | 026509054313 |
| part_number | 25335 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.