Additional information
| Weight | 5.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.8 × 4.5 × 4.4 in |
| dimension | 4.40 X 4.50 X 36.75 |
| ar-15_accessory | Y |
| other_features | BOLT CARRIER GROUP,LAR |
| caliber | 6.5 GRENDEL |
| barrel_length_in_inches | 18 |
| rate_of_twist | 1:8" |
| barrel_material | STEEL |
| barrel_finish | MATTE BLACK |
| upc | 819511021950 |
| part_number | UHU-65-BL |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.