Additional information
| Weight | 3.97 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.4 × 4.6 × 5.1 in |
| dimension | 5.05 X 4.60 X 20.35 |
| ar-15_accessory | Y |
| other_features | INCLUDES GRENDEL UPPER |
| caliber | 6.5 GRENDEL |
| barrel_length_in_inches | 16 |
| rate_of_twist | 1:8" |
| barrel_material | STEEL |
| barrel_finish | MATTE BLACK |
| upc | 819511022131 |
| part_number | KIT-65-16 |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.